W realizacji

Ojciec Mateusz
sezon trzeci

Opowieść o księdzu - detektywie więcej ...

  O NAS

 


Grupa Filmowa BALTMEDIA to jedna z wiodących w Polsce niezależnych firm, specjalizujących się w produkcji filmowej i telewizyjnej. Firma ma w swoim dorobku wiele rodzimych i międzynarodowych produkcji, które przyniosły jej sukces komercyjny i artystyczny.   


Krzysztof Grabowski www.imdb.com/name/nm2100286/resume założyciel firmy, jest producentem i reżyserem z ponad 20-letnim doświadczeniem w  zakresie niemal wszystkich gatunków filmowych. Jego filmy i programy pokazywane były w wielu stacjach telewizyjnych na całym świecie.


Grupa Filmowa BALTMEDIA powstała w 1996 roku w Sopocie, by wspierać twórców filmów i programów telewizyjnych w rozwoju i realizacji ich projektów. W stosunkowo niedługim czasie udało się nam zgromadzić wokół siebie grupę profesjonalistów, specjalizujących się w produkcji filmów fabularnych, dokumentalnych, seriali telewizyjnych, programów muzyczno - rozrywkowych,  informacyjnych, publicystycznych, jak również filmów reklamowych i promocyjnych. 


Grupa Filmowa BALTMEDIA dysponuje zespołami profesjonalistów mówiących biegle po angielsku, którzy dostępni są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, by świadczyć najwyższej jakości usługi, zależnie od potrzeb i wymagań Klienta.


 

Ostatnie produkcje     Dzieci Ireny Sendlerowej  
Copyright © 2008 Baltmedia
wersja : English|Polski|Deutsch